Welcome to Noor Ecommerce With Best Online Courses

نور ایکومرس
اولین ویبسایت تدریس مهارت هایی تجارت انلاین در افغانستان می باشد. این ویبسایت بیش از ۱۵ مهارت در بخش هایی مختلف، از جمله تجارت انلاین در امازون و دیجیتال مارکیتینگ را دارد. شما اینجا می توانید با دیجیتال شدن در دنیایی مدرن آشنا شوید. ما می توانیم بیاموزیم و تا پایان ۲۰۳۰ حدودا یگ میلیارد دالر با ارایه خدمات از طریق تجارت آنلاین به اقتصاد افغانستان اضافه کنیم

534IC

15+ Courses

You can start and finish one of these popular courses in under our site

0921E

Lifetime Access

You can start and finish one of these popular courses in under our site

CEO & FOUNDER

من نورالله حیدری یکی از فروشنده هایی موفق امازون هستم، چرا خود را موفق می پندارم؟ چون کارم به میل خودم است و درآمدی خوبی دارم. وابسته به حاضری دفتر کارم نیستم. کسی نمی تواند ساعات کاری مرا در کنترول داشته باشد. این برایم یک راحتی و فرصت است و نهایت خرسندم، در پهلویی دروس ام می توانم کارم را نیز انجام دهم. چون وقت کارم دست خودم است، من امده ام تا مهارت خود را از طریق این ویبسایت شریک بسازم، هدف من برای جوانان نهایت بزرگ است. خصوصا جوانانی که در رشته هایی اقتصاد و تجارت تحصیل کرده اند. تشویق می کنم، که از این فرصت استفاده کنند. اگر بتوانم حد اقل هزار جوان را از این دریچه ماهر بسازم که درآمد انلاین داشته باشند، احساس خواهم کرد که به هدفم رسیده آم.
هدفم این است که هیج جوانی برای کار راهی کشور های خارجی از راه قاچاق نشوند. در کشورش بماند و درآمد جهانی داشته باشند. نگاه من این است، که جوانان در افغانستان خیلی سخت کوش و با استعداد هستند. فقط یک برنامه برای رهنمایی آنها به دنیایی مدرن نیاز است. من همه تلاش ام را خواهم کرد تا جوانان را در بخش درآمد آنلاین، خصوصا در بخش(FBA) ماهر بسازم. من در زندگی کار هایی زیادی انجام داده ام و ناکامی هم داشته ام. تصور ام از این دوران این است، کارکن، درآمدی خوبی داشته باش و از بهترین هایی دنیا استفاده کن. خلاصه، من مرد عمل هستم، آنچیزی که وعده کرده ام، نهایت توان خود را به کار خواهم برد تا جوانان را در بخش تجارت انلاین همکاری کرده و تریننگ دهم. بزرگترین هدف ام این است که ما بتوانیم با کمک همدیگر تا سال ۲۰۳۰ هر ماه یگ میلیارد دالر به سرمایه افغانستان اضافه کنیم.

!اهداف ما

.ما دو هدف اساسی داریم
!کسب درآمد جهانی
بدست آوردن حدودا یگ میلیارد دالر از راه تجارت آنلاین در افغانستان، یعنی در سطح جهان به صورت آنلاین کار کنیم و درآمد داشته باشیم. سپس همان درآمد را وارد افغانستان نماییم. افغانستان نیرویی کار فراوانی دارد که در کشور هایی مختلف دنیا مصروف کار هستند، هدف ما مشخص است، تبدیل کردن همین نیرویی کار به تجارت آنلاین و درآمد انلاین می باشد. تصور کنید اگر ما بتوانیم حدودا ۲۰۰۰۰۰ جوان را قادر بسازیم که به صورت آنلاین تجارت کنند، و هر جوان ماهانه حدود۵۰۰ دالر درامد داشته باشند، ما میتوانیم هر ماه یک میلیارد دالر به اقتصاد کشور و مردم خود اضافه کنیم. ممکن دسترسی به ین هدف دشوار باشد. اما آنچیزی را که خودم به نتیجه رسیده ام، این هدف را می توانیم با تلاش و همکاری هم دیگر بدست بیاوریم. همانگونه ‌که ۷۰ درصد فروشنده هایی امازون چینی ها هستند، ما می توانیم در آینده یی نزدیک حد اقل ۱۰ الی ۲۰ درصد آنرا تشکیل دهیم .
!اشتغال زایی جوانان
در کشور ما مردم به خاطر بی کاری رنج می کشند، حتا عده یی از مردم به مهاجرت رو می آورند، نور ایکمرس تلاش می کند تا با تدریس هنر تجارت و درآمد آنلاین، به جوانان توانایی بخشد تا بتوانند در کشور خودشان کار کنند و درآمد داشته باشند. ما میخواهیم افغانستان مرکز خدمات تجارت آنلاین باشد، هر گاه کسی در رابطه تجارت آنلاین امازون و یا دیجیتال مارکیتنگ فکری هم کند، در ذهن شان نام افغانستان بیاید .
نور ایکمرس با ارایه وی ایم , یعنی ویدیو مارکیت که دارایی بیش از ۱۵ رشته در بخش هایی مختلف از جمله امازون و‌دیجیتل مارکیتنگ می باشد، با همه روش ها و فصل ها در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید از طریق این ویدیو هایی آموزشی ( چطور درامد انلاین داشته باشیم؟) را یاد بگیرید. و روزانه به سوال هایی شما در صفحه فیسبوک ما جواب گفته خواهد شد. و برای حل مشکل شما جلسات مختلف آنلاین را برگزار خواهیم نمود .

What learners say about us

Meet the our teachers

You can also join us to learn new skills from our teachers. 

Noor Pic

Noor Haidary

Trainer